Hakkımızda

Firmamız sizin için en doğal yumurtaları üretmeye 2016 yılında başladı. Uşak İli’nin Eşme ilçesinde bulunan çiftliğimiz 21.380 m²’lik alan üzerinde bulunmaktadır.
 
Bizi diğer çiftliklerden ayıran yönümüz işimizi hırsla değil her yumurtaya özenle, ilgiyle yaklaşarak sizlere ulaşmalarını sağlamamızdır.

Neden Biz?
BESTEGG olarak en sağlıklı ve en doğal yumurtayı üretmenin en doğal yemlerle sağlanabileceğinin farkındayız. Tavuklarımıza en doğal, en lezzetli yemleri yediriyoruz. Tavuklarımız sadece sertifikalı GDO içermeyen %100 organik yemlerle beslenmektedir. Çiftlik arazisinde ve yakınlarında hiçbir şekilde zirai ilaç kullanılmamakta ve organik tarımın  tüm gerekleri   bilimsel bir titizlikle uygulanmaktadır.
 
Üretimlerimizde hiçbir şekilde;
 
  • Hormon,
  • Antibiyotik,
  • GDO’lu ürünler kullanılmamaktadır.
Çiftliğimizdeki tavuklar her zaman uzman kadro ve tedarikçiler tarafından kontrol altında tutulmaktadır.  Firmamıza gelen her yem partisi özel sertifikasyon şartlarını yerine getirmek zorundadır.

Doğal ortamlarında, organik yemlerle beslenen tavuklarımızın tazecik yumurtalarını her gün aynı dikkat ve özenle sizlere ulaştırıyoruz.
Sizlere sağlıklı, doğal yumurtalar ulaştırabilmek piyasa ekonomisinden her zaman daha önemlidir. Tavuklarımızın beslenmesinden, yumurtlamasına ve yumurtaların sizlere ulaşmasına kadar birçok faktöre dikkat edilmektedir. Yemler, aşı, vitamin, gezinme şartlarına kadar her noktaya özenle dikkat edilmektedir. Bu aşamaların hiçbirinde sizin veya çocukların sağlığını tehlikeye atabilecek yöntem, ilaç veya kimyasal kullanılmamaktadır.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz