Gizlilik Politikası

Gizlilik Sözleşmesi
1. Teslimat ve Garanti
Siparişiniz alındıktan sonra, ödeme işleminin Müşteri tarafından yapıldığının kontrolü yapılır ve ödeme onaylanır.

Kredi kartı ile yapılan işlemlerde siparişiniz hemen onaylanırken, Havale/Eft ile yapılan ödemelerde Müşteri tarafından ödeme işleminin yapılması beklenir.

Ödemenin yapıldığının Müşteri tarafından telefonla veya e-mail ile info@mahsulhane.com adresine bildirilmesinin ardından ödemenin yapıldığına dair banka onayı alınır ve sipariş onaylanır.

Ürün sayfasında “Aynı gün kargo” yazılı olmayan ürünler, 1 ile 3 iş günü içinde anlaşmalı kargo firmasına teslim edilir.

Kargo firmaları Cumartesi günü öğlene kadar çalışmakta, Pazar günleri çalışmamaktadır. Bu nedenle Cumartesi günü saat 10:00’dan sonra verdiğiniz siparişler en erken Pazartesi günü kargoya verilebilecektir.

Teslimat adresine göre kargo şirketinin teslim süresi değişmektedir.

Biz siparişinizi kargo firmasına verdikten sonra, teslim adresinin İstanbul içi olması durumunda siparişiniz bir sonraki iş günü teslim olabilmektedir.

Teslimat adresinin İstanbul’a olan uzaklığına göre teslimat süresi 2-3 güne çıkabilmektedir.

Bayram ve diğer tatil günlerinde işlem yapılmamaktadır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması gibi) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişiklik gösterebilir.

Siparişinizi resimli bir kimlik göstererek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz adreste bulunan kişiye teslim edilmektedir.

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, “Bize Ulaşın” sayfamızda yer alan telefon ve e-mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

2. Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı adrese göre değişiklik gösterir.

3. İade Koşulları
Müşteri eksik ürün gönderimi, hasarlı ürün gönderimi gibi www.mahsulhane.com dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde, 7 gün içerisinde sipariş verdiği ürün veya ürünlerin kargo bedeli ödemeksizin iadesini talep etme hakkına sahiptir.

Bu durumda isterseniz ürün yenisi ile değiştirilecek veya para iadesi yapılacaktır. 7 gün içerisinde iade edilemeyen ürünler onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir. Ürünün kutusu, poşeti, ambalajı kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.

Ürün iadelerinde faturanında gönderilmesi gerekmektedir. Siparişiniz geldiği anda kargo görevlisinin yanında açınız. Kırık, eksik veya yanlış olduğu durumda kargo görevlisine tutanak tutturup iade veya değişim için kargo görevlisine veriniz. Bu durumu o anda bize bildiriniz. Aksi halde kırık olması durumunda iade alınmamaktadır.

4. Bilgi Güvenliği ve Güvenli Alışveriş Garantisi
www.mahsulhane.com ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder.

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü güvenli elektronik sistemlerde güvenlik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi www.mahsulhane.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir. www.mahsulhane.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. www.mahsulhane.com en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

www.mahsulhane.com’dan ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz banka güvencesindedir. Kredi kartı işlem sayfasında kart bilgileri doğrudan banka sistemlerine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirilir. Online satış kapsamında kullanılan kredi kart bilgilerine www.mahsulhane.com personeli de dahil olmak üzere hiçbir üçüncü şahsın erişimi mümkün değildir. www.mahsulhane.com internet üzerinden alışverişlerde güvenli alışveriş sertifikasına ( 128Bit SSL ) sahiptir.

www.mahsulhane.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler www.mahsulhane.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz